Informacja i rezerwacje: +48 698 33 99 33
Transfery na lotnisko i z lotniska: Warszawa Modlin - Warszawa
Rezerwacja
Dokonaj Rezerwacji

Usługi

Transfer prywatny

Transfer prywatny to samochód wraz z kierowcą podstawiony pod dowolny adres w granicach miasta i o czasie określonym przez Klienta, przeznaczony do jego wyłącznej dyspozycji na czas transferu. Nie ma ograniczeń ani dopłat bagażowych.  Jest to najszybszy sposób komunikacji między lotniskiem a wskazanym adresem w Warszawie – bez przystanków, komfortowym pojazdem z profesjonalnym kierowcą, zawsze punktualnie.

Transfer Shared door to door

Transfer w systemie „Shared door to door” to podróż wraz z innymi pasażerami, którzy jadą o podobnej godzinie w tym samym kierunku. Transfery takie realizujemy zazwyczaj busami do 8 pasażerów. Czas przejazdu zależny jest od ilości pasażerów i ich lokalizacji. Kierowcy zawsze ustalają najszybszą trasę i nie więcej niż 3 lokalizacje Odbierzemy Cię z dowolnej lokalizacji w mieście i zawieziemy na lotnisko, lub też odbierzemy z lotniska i zawieziemy pod wskazany adres w granicach miasta.  Transfery „Shared door to door” charakteryzują trochę dłuższym czasem przejazdu, ale znacznie niższą ceną – już od 20 zł/os.

Transfer grupowy

Jeśli podróżujesz w grupie powyżej 8 osób, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. W zależności od liczebności grupy zapewnimy odpowiednią ilość busów lub autokar. Pojazd zostanie podstawiony pod dowolny adres w granicach miasta i czasie określonym przez Klienta do jego wyłącznej dyspozycji na czas transferu.

Inne usługi

Jeśli interesuje Cię inny rodzaj usługi, np. transfer z lub do innego miasta, wyjazd w dłuższą trasę, wynajęcie autokaru lub pojazdu z kierowcą na godziny– napisz do nas ! Niezwłocznie przygotujemy stosowną ofertę.

Facebook

Google Plus