busy z kierowcą warszawa

Wynajem busa XXL

Jeśli szukasz wygodnego i pojemnego busa do wynajęcia to nasz Mercedes Sprinter XXL to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przewieźć dużą ilość bagażu lub bagaże niestandardowe.

Pojazd wyróżnia się przede wszystkim bardzo pojemnym bagażnikiem ~3m3, który bez problemu pomieści wszystko, co musicie zabrać ze sobą w podróż. Niezależnie od tego, czy planujecie wyjazd z rodziną, czy służbowo, nasz bus zapewni komfort i wygodę podróżowania, bez konieczności martwienia się o brak miejsca na bagaże.

Szczególnie polecany zespołom muzycznym – bagażnik pomieści bez problemu cały zespołowy backline.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu busa XXL zapewniamy, że podróżowanie może być przyjemne i komfortowe nawet z dużą ilością bagażu czy sprzętu muzycznego.

Wynajem busów z kierowcą, to kompleksowa usługa. Zapewniamy:

Konkurencyjne ceny

Nasze ceny są konkurencyjne i mają najlepszy stosunek cena/jakość.

Profesjonalni kierowcy

Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy.

Multimedia

Połącz się z internetem w czasie przejazdu lub po prostu posłuchaj ulubionej muzyki. W niektórych pojazdach udostępniamy również inne systemy rozrywki jak Netflix lub Playstation.

Działamy 24/7

Realizujemy zlecenia 24/7. Możesz na nas liczyć również w sytuacjach nagłych.

Elastyczność

Zmiana planów, niespodziewana sytuacja. Staramy się być elastyczni i dostosować do potrzeb Klienta.

Szybka wycena

Użyj formularza na naszej stronie i wybierz interesujące Cię opcje. Natychmiast zobaczysz całkowitą ceną za usługę wraz z możliwością zapłaty online. Jeśli masz jednak dodatkowe pytania lub poszukujesz nietypowego rozwiązania – skontaktuj się z nami.