Częste pytania.

Jak mogę dokonać rezerwacji ?

Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, wyślij mail, albo sms z zamówieniem, następnie oczekuj naszego potwierdzenia, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do finalizacji zamówienia.

Ile czasu trwa dojazd na lotnisko w Modlinie lub z Modlina do Warszawy ?

Przejazd pomiędzy lotniskiem a centrum Warszawy trwa ok. 40 minut w zależności od natężenia ruchu.

Jak rozpoznam kierowcę po przylocie na lotnisko ?

Na lotnisku kierowca będzie oczekiwał z imiennym bannerem.

Jakimi pojazdami realizujecie transfery ?

W zależności od ilości pasażerów transfery realizujemy busami do 20 pasażerów typu: Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Ford Transit Custom, Fiat Ducato, lub samochodami osobowymi: Audi A4, Ford Mondeo, Toyota Auris Hybrid. Wszystkie pojazdy są sprawne technicznie, regularnie serwisowane i utrzymane w czystości.

Jeśli będzie więcej pasażerów na transfer „Shared door to door”, mój czas podróży się wydłuży ?

Czas podróży w transferach łączonych zależy od ilości pasażerów, oraz lokalizacji z której lub do której jadą. Nasza logistyka optymalizuje trasę, tak, aby była jak najszybsza i nie miała więcej niż 3 lokalizacji. Jeśli jedziesz z lotniska i Twoją destynacją są okolice północnej Warszawy prawdopodobnie wysiądziesz jako jeden/jedna z pierwszych, jeśli natomiast okolice południowej Warszawy, musisz się liczyć z tym, że czas podróży będzie dłuższy i wysiądziesz jako ostatni/ostatnia.

Ile czasu przed wylotem odbieracie pasażerów jadących na lotnisko ?

Odbiory pasażerów z miasta odbywają się z wyprzedzeniem zależnym od ilości pasażerów i ich lokalizacji – zalecany czas to od 3 do 2 godzin przed wylotem. Należy pamiętać, że dla transferów „Shared door to door” to my ustalamy godzinę odbioru. W przypadku transferów prywatnych godzinę odbioru ustala Klient.

Czy kierowca będzie punktualnie ?

Nasi kierowcy zawsze są punktualnie w przypadku transferów prywatnych. Przy zamówieniu transferu Shared door to door należy pamiętać, że podane czasy odbiorów są orientacyjne, dopuszczalne różnice w czasie odbioru to +/- 15 minut

Czy jeśli będę jedynym pasażerem transfer „Shared door to door” będzie zrealizowany ?

Każdy transfer zostanie zrealizowany, niezależnie od ilości pasażerów.

Czy zapewniacie foteliki dla dzieci ?

Zapewniamy foteliki dla dzieci bezpłatnie, jedynym warunkiem jest zaznaczenie tego wymagania przy rezerwacji i podanie wieku dziecka.

Jak rozpoznam Wasz pojazd ?

Za przednią szybą pojazdu jest banner z naszym logo.

Czy jest możliwy transfer z lub do adresu poza granicami Warszawy ?

Realizacja takiego transferu jest możliwa tylko na zasadach transferu prywatnego, po wcześniejszym uzgodnieniu indywidualnej ceny.

Faq

How long does it take to get to Modlin airport or from Modlin to Warsaw?

The journey between the airport and the centre of Warsaw takes about 40 minutes, depending on the volume of traffic.

How do I recognize a driver upon arrival at the airport?

At the airport the driver will be waiting with a banner.

What vehicles do you use to make transfers?

Depending on the number of passengers, transfers can be made by buses for up to 20 passengers, such as: Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Ford Transit Custom, Fiat Ducato, or passenger cars: Lexus nx, Toyota Auris Hybrid, Audi A4, Ford Mondeo. All vehicles are technically efficient, regularly serviced and kept clean.