• 24/7

  numer alarmowy dla pasażerów

 • bezpłatne anulowanie/zmiana zamówienia

  do 3 godzin przed realizacją.

 • Monitoring lotów

  Brak dopłat za opóźnienia samolotów

 • null
  Brak ukrytych opłat
 • null
  Z góry ustalona cena usług
 • null
  Licencjonowany przewóz osób
 • null
  Nowoczesna flota pojazdów
 • null
  Pojazdy klasy ekonomicznej i biznesowej
 • null
  Profesjonalni kierowcy

Shuttle24 – Transfery lotniskowe Warszawa

COVID-19 PROCEDURY

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią covid-19 staramy się kontynuować naszą pracę z zachowaniem restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa oraz zaleceń WHO.

 • samochody po każdym kursie przechodzą dezynfekcję (klamki wewnętrzne i zewnętrzne, uchwyty wewnętrzne i fotele),
 • Pojazdy raz w tygodniu są poddawane procesowi ozonowania,
 • Do dyspozycji pasażerów są chusteczki lub płyny odkażające,
 • Kierowcy pracują w maskach,
 • Zalecamy również maski dla pasażerów,

Nowy moduł rezerwacji transferów lotniskowych

Aby udogodnić Państwu rezerwację transferów udostępniamy nowy moduł rezerwacyjny. Dzięki nowej technologii mogą państwo wprowadzić żądane parametry podróży na dowolnie wybranej trasie a system wyświetli dostępne pojazdy oraz oferowaną cenę całkowitą. Co ważne jest to cena ostateczna, która nie ulegnie zmianie ! Po akceptacji warunków zostaną Państwo przekierowani do wyboru formy płatności – możliwa jest przedpłata poprzez bramkę płatności lub rozliczenie gotówkowe.

Wynajem pojazdu z kierowcą na godziny

Nowy system oferuje również możliwość rezerwacji pojazdu z kierowcą na określony czas ! Potrzebujesz samochodu do wizytacji kilku lokalizacji w ciągu całego dnia ? Oto rozwiązanie dla Ciebie – wprowadź parametry i dokonaj natychmiastowej rezerwacji na z góry ustalonych warunkach.

Wynajem limuzyn i vanów klasy biznes Warszawa

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość rezerwacji pojazdów klasy biznes ! Oferujemy Państwu najnowsze modele Mercedesów Klasy E oraz V tylko z najlepszymi kierowcami ! Szeroka oferta od transferów międzymiastowych po transfery lotniskowe i wynajem z kierowcą na godziny – zapraszamy !

Transfer Warszawa Modlin – Komfortowy transport na lotnisko!

Chcesz szybko i w komfortowych warunkach dojechać do portu lotniczego Modlin lub lotniska Chopina w Warszawie? Zależy Ci na sprawnym przemieszczeniu się z lotniska Modlin na lotnisko Chopina ? Oferujemy wysokiej klasy transfer lotniskowy, który pozwala uniknąć przestojów w podróży, oczekiwania godzinami na autobus czy pociąg, a w skrajnym przypadku spóźnienia się na zarezerwowany lot i poniesienia strat finansowych. Usługę oferujemy w kilku formułach, zróżnicowanych pod względem standardu oraz ceny.
Osobom ceniącym swój czas i komfort podróżowania proponujemy prywatny transport Modlin-Warszawa Transfer pod względem niezawodności, wygody i jakości stanowi znacznie lepsze rozwiązanie niż korzystanie z taksówek. Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Warszawa i planujesz podróż samolotem, wystarczy wskazać adres, pod który przyjedzie samochód z kierowcą, zarezerwowany na czas transferu wyłącznie do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy, że transport na lotnisko Modlin lub Okęcie przebiegnie zgodnie z planem. Punktualnie, bezstresowo i wygodnie dotrzesz do portu lotniczego. Jeśli natomiast miejscem, do którego przylatujesz jest Modlin lub Warszawa, kierowca będzie czekał na Ciebie w hali przylotów. Szybko go zidentyfikujesz po kartce z Twoim nazwiskiem lub nazwą Twojej firmy. Transport prywatny bez dodatkowych przystanków pomiędzy lotniskiem Modlin czy Okęcie a wskazanym adresem w Warszawie jest najszybszym sposobem podróżowania zarówno przed wylotem, jak i po przylocie.

Transfer na Lotnisko Chopina w Warszawie – Komfortowy przewóz osób !

Jeżeli jednak szukasz przejazdu w niższej cenie, to najlepszym wyborem będzie transfer współdzielony tzw. shared shuttle. Transport tego typu zorganizowany jest w sposób umożliwiający jednoczesne skorzystanie z usługi kilku osobom udającym się w tym samym czasie w danym kierunku. Świadczymy taką usługę na lotnisku Warszawa Modlin. Transfer w formacie Shared door to door/shared shuttle jest realizowany nowoczesnymi i wygodnymi busami, które mogą przewozić do ośmiu pasażerów. Wybierając taki wariant, należy liczyć się z możliwością wydłużenia czasu przejazdu do lotniska Modlin lub Okęcie, które będzie uzależnione od liczby zabieranych osób oraz wskazanych przez nie lokalizacji. Starając się usprawnić kilkuosobowy transport, ustalamy najszybszą możliwą trasę z uwzględnieniem nie więcej niż trzech miejsc odbioru pasażerów. Dzięki temu transfer współdzielony przebiega zawsze zgodnie z planem i stanowi przed podróżą niezawodną opcję dotarcia na lotnisko Warszawa Modlin, a po przylocie sprawnego dojechania do domu. Decydując się na ten wariant, zyskujemy usługę w przystępnej cenie, ale musimy też na podróż zarezerwować więcej czasu.

Wynajem autokarów Warszawa

W naszej ofercie nie zabrakło również propozycji dla większej liczby osób. Dysponujemy nowoczesną flotą busów i autokarów dzięki czemu możemy zapewnić grupom transport na lotnisko Modlin czy Okęcie lub dowolnie skonfigurowane przejazdy na trasie Warszawa-Modlin. Transport z lotniska na lotnisko czy odbiór z portu lotniczego nawet dużej zorganizowanej grupy podróżnych nie stanowi dla nas problemu. W zależności od zapotrzebowania podstawimy punktualnie, o ustalonej wcześniej godzinie, odpowiednią ilość busów lub autokar we wskazanej części miasta. Następnie zapewnimy wszystkim uczestnikom podróży komfortowy i bezpieczny transfer na lotnisko Modlin lub Okęcie, a w dalszej kolejności odbiór całej grupy z portu lotniczego oraz dowiezienie poszczególnych osób do wybranych lokalizacji. Rekomendowany przez nas transfer lotniskowy, zarówno ten indywidualny, jak i grupowy, zawsze obsługuje doświadczony kierowca, władający biegle językiem angielskim oraz wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. Podróż z nami to pełen komfort, oszczędność czasu oraz gwarancja bezpieczeństwa. Wybierając transfer Modlin Okęcie, optymalnie zorganizujesz swój wyjazd prywatny i biznesowy.

Transfery lotniskowe Warszawa

Jeśli chcesz szybko i sprawnie odbyć podróż z/do Warszawy i lotniska w Modlinie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Unikaj godzin oczekiwania na transport taki jak autobus czy pociąg i korzystaj z naszych transferów dostępnych 24 godziny na dobę. Oferujemy Państwu wygodniejszą obsługę niż taksówki. Jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Kontakt

Adres

Brzozowa 11, 05-806 Nowa Wieś

Telefon

+48 22 602 23 23

E-mail

info@shuttle24.pl

Biuro czynne PON-PT 09:00 - 17:00