Wszystkie usługi transferów lotniskowych są kompleksowe i zawierają:

Fixed prices

Cena którą widzisz to całkowity koszt usługi. Żadnych ukrytych opłat, ani dodatkowych obciążeń.

Kierowcy posługujący się językiem Angielskim

Bez obaw możesz powierzyć nam transfer swojego zagranicznego gościa.

WIFI na pokładzie

Połącz się z internetem w czasie transferu lub po prostu posłuchaj ulubionej muzyki.

24/7 linia alarmowa

Jeśli masz u nas rezerwację, w nagłych sytuacjach możesz skontaktować się z dyspozytorem poprzez linię alarmową.

Bezpłatne anulowanie rezerwacji

Możesz bezpłatnie anulować lub zmienić swoją rezerwację do 3 godzin przed realizacją.

Łatwy system rezerwacji

Użyj formularza na naszej stronie i wybierz interesujące Cię opcje. Natychmiast zobaczysz całkowitą ceną za usługę wraz z możliwością zapłaty online.
Transfery lotniskowe

Prywatne transfery lotniskowe Warszawa

Transfer prywatny Warszawa – Modlin lub Chopin to oferta dla osób ceniących czas i komfort. Transport odbywa się poprzez podstawiony przez nas, w wybranym przez ciebie czasie i pod dowolny adres w granicach miasta, samochód wraz z kierowcą, przeznaczony do twojej wyłącznej dyspozycji na czas transferu. Nie mamy żadnych ograniczeń, ani dopłat. Stała cena przejazdu niezależnie od dnia i godziny transferu pozwoli Ci zaplanować budżet. Jeśli przylatujesz do Warszawy, kierowca będzie czekał na Ciebie w hali przylotów z kartką na której znajdzie się Twoje nazwisko lub logo Twojej firmy (meet&greet). Jest to najszybszy sposób na podróż pomiędzy lotniskiem a wskazanym adresem w Warszawie lub poza – bez dodatkowych przystanków i dzięki komfortowym warunkom oszczędzający czas i energię naszych pasażerów.

transfery biznesowe

Transfery biznesowe – wynajem limuzyny z kierowcą

Biznesowy transfer lotniskowy to usługa dla najbardziej wymagających klientów. Profesjonalni, doświadczeni kierowcy i luksusowe samochody zapewniają właściwy poziom obsługi oraz odpowiednie walory reprezentacyjne. W tej usłudze oferujemy tylko najnowsze modele pojazdów klasy biznes (Mercedes E, BMW 5, Audi A6) oraz najlepszych kierowców. Na pokładzie do dyspozycji pasażerów woda, chusteczki odświeżające oraz WiFi.

Ford Transit Custom

Transfery współdzielone (shared shuttle)

Transfer w formule Shared door to door/shared shuttle to propozycja dla osób szukających jak najniższej ceny przejazdu. Podróż zorganizowana w sposób umożliwiający zabranie większej liczby pasażerów, zamawiających transfer w tym samym czasie i kierunku. Transfery takie realizowane są dzięki niewielkim busom do 8 pasażerów. Należy jednak brać pod uwagę, że czas przejazdu zależy dodatkowo od liczby zabieranych pasażerów i ich lokalizacji. Zawsze ustalamy najszybszą możliwą trasę z uwzględnieniem nie więcej niż 3 lokalizacji. Możemy odebrać Cię z dowolnej lokalizacji w mieście i bezpiecznie zawieźć na lotnisko, lub też odebrać z lotniska i dowieźć pod wskazany przez Ciebie adres. Na transfery „Shared door to door” musisz zarezerwować sobie nieco więcej czasu, ale jednocześnie zapłacisz znacznie niższą cenę.

Wynajem autokarów Warszawa

Lotniskowe transfery grupowe

Jeśli planujesz podróż dla większej liczby osób, to oferowany przez nas transport również będzie dobrym wyborem. Zarówno wielkość, jak i ilość busów jest dostosowana do liczby podróżujących. W razie konieczności możemy zaproponować również autokar. Pojawi się w dowolnej części miasta o ustalonej wcześniej godzinie i zapewni wszystkim komfortowy transfer Modlin Okęcie. Bez problemów obsłużymy również transfer całej grupy z lotniska Modlin oraz Okęcie.

Wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autokarów Warszawa

Oferujemy wynajem komfortowych autokarów. W naszej dyspozycji mamy autokary Mercedes Tourismo od 49 do 51 miejsc siedzących oraz 20 osobowe busy Mercedes Sprinter. Zapraszamy do rezerwacji poprzez formularz kontaktowy.